Türkiye'de ilk defa Garantili Kargo Hizmeti! Tüm alışverişlerinizde +4 taksit

HRD Sertifikası

 

ULUSLARARASI, ANLAŞILIR BİR STANDART ELDE ETMEK

HRD Antwerp’in Elmas Laboratuvarı, güvenilir elmas sertifikaları ya da dereceleme raporlarına karşı gittikçe büyüyen ihtiyacı karşılamak amacıyla 1976 da kurulmuştur. Uluslararası Elmas Konseyi (International Diamond Council) tarafından koyulan işlenmiş elmas derecelendirme kurallarını uygulayan dünyadaki en büyük elmas laboratuvarıdır. Bu kurallar, endüstrinin iki lider temsilcisi Dünya Elmas Borsası Federasyonu ve Uluslararası Elmas Üreticileri Derneği tarafından kabul edilmiştir.

Ayrıca, 1996’da Elmas Laboratuvarı, Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu (ISO) tarafından özel olarak laboratuvarlar için tasarlanan NBN EN ISO/IEC 17025 uluslararası bağlayıcı standartlarına göre dünya çapında resmen tanınmış ilk elmas derecelendirme tesisidir

GÜVEN AŞILAYAN KALITE

Derecelendirme işleminin doğruluğu kesindir. Elmas Laboratuvarı en sofistike teknoloji ve satışta çalışan kalifiye derecelendiriciler kullanarak kullanarak ödün vermeyen bir işletim kodu uygulamaktadır. HRD Antwerp’in geniş kurum içi Araştırma departmanındaki son gelişmeler ve yeniliklerle devamlı olarak gündemde tutulmaktadır.

Yapılan araştırmaların sonuçları Elmas Laboratuvarında ve ortaklığı bulunan üniversitelerin laboratuvarlarında yapılan gözlemlere ve bilimsel metodlara dayanır. 

SIKI GIZLILIK VE NESNELLIK

Dereceleme raporlarının kesin nesnelliği ikili kodlama sistemiyle garantilenmiştir: mal sahibine bir seri kod verilirken başka bir seri kod laboratuvarda elması takip eder. Sıkı gizlilik tam nesnelliği garantiler. 

Not:HRD Antwerp Sertifikası Tüm Ürünlerimiz İçin Ek Ücrete Tabidir.