ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

10.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri

 

                                                                      Barok Diamond 10. Mücevher ve Altın Fırsat Günleri

                                                                                             “Anneler Günü” İçin Başlıyor

 
Barok Diamond’ın Anneler Günü’ne özel düzenlediği etkinlik, 27 Nisan’da Bakırköy Titanic Hotel’de başlıyor. 5 Mayıs’a kadar devam edecek fırsat günlerinde, %60’ a varan indirimlerle beraber kredi kartına 4-12 aya varan taksit imkânı da sunuluyor.
 
Barok Diamond’ın anne şefkati, mutluluğu ve sevgisinden ilham alarak tasarladığı geniş ürün gamı, Anneler Günü’ne özel, çok uygun fiyat ve cazip ödeme kolaylığı ile etkinlik alanında varlığımızın sebebi annelerimiz için sergileniyor.
 
Sektörde 50. yılını kutlayan Barok Diamond, gelen tüm misafirlere indirimli ve uygun şartlarda alışveriş imkânı tanıyor. Kişiye özel tasarımların yer aldığı etkinlik alanında yeni evlenecek çiftlere de fırsatlar sunuluyor. Alyans ve tek taşlarda maliyetine satışların yapılacağını belirten firma, 450 TL’den 150.000 TL’ye tüm altın ve mücevherlerde %100 garanti sertifikasını da veriyor. Etkinlik alanında 450 TL’den başlayan fiyatlarla bileklikler, kolyeler, bilezikler, küpeler bulmak mümkün. Bu özel gün için yapılan etkinlikte tüm pırlanta alışverişlerinde kokulu anne kalbi kolye de hediye ediliyor.
 
Anneler Günü’ne özel barok sanatı ile tasarlanmış altın üzerine tamamen el işçiliği ile üretilen ve %60’a varan indirimle satışa sunulan;
 
• Baget pırlanta taşlı yüzük 39.200 TL’den 19.600 TL’ ye,
 
• İtalyan dorika toplu altın bileklik 26.000 TL’den 17.200 TL’ye, 
 
• Özel tasarım elmas baget yüzük 6.720 TL’ den 3.360 TL’ye,
 
Swarovski taşlı altın kolye 920 TL’den 460 TL’ye 
 
• Papatya figürlü mineli altın bileklik 920 TL’ den 460 TL’ye 
 
düşen fiyatlarla Barok Diamond’ın 10. Mücevher ve Altın Fırsat Günleri ‘n de şanslı anneleri bekliyor.
 
 
Işıltısıyla tüm dikkatleri üzerine çeken binlerce üründen birini %60’ a varan indirimlerle annenize hediye ederek ona unutamayacağı bir Anneler Günü yaşatmak için 10. Barok Diamond Mücevher ve Altın Fırsat Günleri’ne uğramanız yeterli. 100 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP salonu ayrıca maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 500 metrekarelik etkinlik alanında 09.30 – 21.00 arası girişler ücretsiz.
 
Sanat eserine dönüştürerek modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren Barok Diamond’ ın Ataşehir mağazasıyla beraber, Kapalı Çarşı’da Nişantaşı’nda, Bakırköy’de, İspanya Mollorca’da mağazaları bulunuyor. www.barokdiamond.com

 

 

Barok Diamond Ailesine Özel Fırsat Ve İndirimlerden İlk Önce Haberdar Olmak İster Misiniz ?
Sizi aramamızı istermisiniz