ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

12.Altın Ve Mücevher Fırsat Günleri

 

 

12.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri 

ADRES BİLGİSİ İÇİN SAYFANIN EN ALTINA GİDİNİZ.

 

Barok Diamond Kuruluşunun 50. Yılını 19-29 Ekim Tarihleri Arasında Bakırköy Titanic Hotel’de Kutluyor

 

Kutlama, 12. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri Kapsamında Tüm Mücevherlerde Geçerli Net %50 İndirimi Kapsıyor.

 

Son iki aydır düzensiz seyir izleyen altın fiyatlarının tekrar yükselişe geçmesiyle Barok Diamond, 12. sini düzenlediği Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’n de net %50 indirimle hem ekonomiye katkı sağlıyor hem de altına yatırım yapmak isteyen tüketiciler için güvenli liman talebini  karşılıyor ve mücevher severler içinde  cazibe merkezi oluyor.

 

Tüm koleksiyonunu etkinlik alanında %50’ e varan indirimle satışa sunan Barok Diamond özellikle yoğun talep gören ve piyasaya göre ciddi uyguladığı 18 ayar yarımtur pırlanta yüzüğü 4.800 TL’ yerine 2.200 TL’ye ve 18 ayar yarımtur pırlanta kelepçe bilekliği 22.000 TL yerine 10.500 TL’ye satışa sunuyor.

 

Etkinlik alanında 50.yıl kutlamasına özel net %50 indirim uygulanacak ürünlerden;

 

  • HRD sertifikalı 18 ayar özel tasarım yüzük 80.500 TL yerine 56.350 TL’sına,
  • 14 ayar altın beştaş yüzük 1.280 TL yerine 640 TL’ sına
  • 18 ayar pırlantalı citrine takım 19.000 TL yerine 9.500 TL’ sına satışa sunuluyor.

 

Barok Diamond garanti sertifikalı, modaya uygun pırlanta ve mücevherler ile saat 9.30 – 21.00 arası tüm ziyaretçilerini bekliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda, 50 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP salon ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 400 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

 

Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan Barok Diamond 12. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri renkli mücevherleri, pırlantaları, incileri, yakutları ve zümrütleri ile kadınların zarafetlerine şıklık katıyor. Barok Diamond, AB ve TSE standartlarına uygun olarak kalite garantisi ile satılan her bütçeye uygun on binlerce mücevheri, kredi kartına 4 eşit taksitle ödeme imkânı sunuyor.

 

Barok Diamond Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor. Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren  Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Bakırköy Carousel AVM’inde, Bakırköy’de ve İspanya Molorca’da mağazaları bulunuyor.

 

 

 

                                                                                                www.barokdiamond.com

​​