ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

14.Altın Ve Mücevher Fırsat Günleri

Barok Diamond Sevgililer Gününe Özel Düzenlediği

14.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde Hediyelere Anlam Katıyor.

 

TÜM ALTIN VE MÜCEVHERLERDE 8 TAKSİT FIRSATI

ADRES BİLGİSİ İÇİN SAYFANIN EN ALTINA GİDİNİZ.                                                                                              

 

2020 Yılına eşsiz koleksiyonlarla giriş yapan Barok Diamond, aşka dokunan tasarımlarının yer aldığı koleksiyonda ölümsüz aşkın simgesi olan pırlanta; safir, zümrüt ve elmas ile buluşarak aşkı tek vücutta sonsuz kılıyor. Aşk, mutluluk ve sevgi temalı tasarımların yer aldığı koleksiyonda on binlerce şık mücevher ile sevdiğinizin güzelliğine güzellik katarken aynı zamanda görme engelli çocukların eğitim hayatına destek olmak adına kurulan ‘Parıltı Derneği’yle iş birliği yaparak satın aldığınız her hediyede görme engelli bir çocuğun eğitim hayatına ışık tutuyor.

 

Barok Diamond garanti sertifikalı, modaya uygun pırlanta ve mücevherler ile saat 9.30 – 21.00 arası tüm ziyaretçilerini bekliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda, 50 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP salon ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 400 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

 

Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan Barok Diamond 14. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri renkli mücevherleri, pırlantaları, incileri, yakutları ve zümrütleri ile kadınların zarafetlerine şıklık katıyor. Barok Diamond, AB ve TSE standartlarına uygun olarak kalite garantisi ile satılan her bütçeye uygun on binlerce mücevheri, kredi kartına 8 eşit taksitle ödeme imkânı sunuyor.

 

Barok Diamond Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor. Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren  Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Bakırköy Carousel AVM’inde, Bakırköy’de ve İspanya Mollorca’da mağazaları bulunuyor.

TİTANİC HOTEL NEREDE ?

 

www.barokdiamond.com