Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

15. Altın Ve Mücevher Fırsat Günleri

15. ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ BAKIRKÖY CAROUSEL AVM’DE

Barok Diamond, aşk ile tasarlanan eşsiz koleksiyonlarıyla 2021 yılına giriş yapıyor. Sonsuz aşkın ve zarafetin simgesi pırlanta, ışıltılarıyla göz kamaştıran safir, zümrüt ve elmas gibi değerli taşlarla süslenmiş mücevherler; 1 – 12 Şubat tarihleri arasında Bakırköy Carousel AVM’de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Sevdiklerimizin kıymetini daha iyi anladığımız bu süreçte, Barok Diamond’ın 2021 koleksiyonundan seçeceğiniz eşsiz tasarımlar ile sevginizi bütün ışıltısıyla anlatabilirsiniz.

BAROK DİAMOND’DAN PIRLANTA AŞK KOLYE HEDİYE

Kalp figürü, her çağda ve dünyanın her yerinde aşkın sembolüdür. Aşkını duvarlara kazıyan ilk romantikler, eşlerine olan aşklarını kalp figürü kolyeler yaparak gösterirlerdi. Kalp figürlü kolyeleri taşıyan eşler, bir ömür boyu birbirlerine mühürlendiklerine inanırlardı.
Barok Diamond, çağlardan beri süregelen bu inanışı vurgulayarak, Sevgililer Günü’nde tüm indirimlere ek olarak 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde ziyaretçilerine kokulu pırlanta aşk kolye hediye ediyor.

SEVGİLİLER GÜNÜ’NE ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR

Barok Diamond 10.00 – 20.00 saatleri arasında düzenlenecek olan 15. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde Sevgililer Günü’ne özel, ziyaretçilerine %50’ye varan indirimlerle birlikte kredi kartına 6 taksit imkânı sunuyor.
Sevgililer Günü’ne özel baget pırlanta yüzük 1.980 TL yerine 990 TL, baget pırlanta kolye 2.600 TL yerine 1.300 TL, baget pırlanta küpe 3.400 TL yerine 1.700 TL, baget pırlanta set 7.980 TL yerine 3.990 TL’ye satışa sunuluyor.
AB ve TSE standartlarına uygun GIA ve HRD sertifikalı altın ve mücevherler ziyaretçilerin beğenisine sunularak, kadınların zarafetlerine şıklık katıyor.
Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda, özgün tasarımların ve yeni koleksiyonların sergileneceği 80 metrekarelik VIP salon ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulacağı 100 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.
Barok Diamond, öncelikle herkesin sağlığını düşünerek fuar alanına girişlerde HES kodu zorunluluğu ve etkinlik süreci boyunca gerekli temizlik önlemleri ile ziyaretçilerine güvenli alışveriş ortamı sunuyor. Misafirler tarafından incelenen bütün ürünler, 80 derece buhar basıncıyla steril edilerek temizliği sağlanıyor.
Barok Diamond, Mardin Midyat kültüründen yoğrularak günümüze kadar gelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürüyor. Uzman tasarımcıların ellerinden çıkan modern ve şık tasarımlarıyla sektörüne yön veren Barok Diamond, Kapalı Çarşı’da, Bakırköy’de, Carousel AVM’de ve İspanya Mollorca’da müşterilerine hizmet veriyor.

BAKIRKÖY CAROUSEL AVM’YE NASIL GİDERİM?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz.