Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

16.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri

“ÜRETİCİDEN TÜKETİCİYE DOĞRUDAN SATIŞ”  16. ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ 18 - 26 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA BAKIRKÖY TİTANİC OTEL’DE BAŞLIYOR.

Barok Diamond, “ Altın ve Mücevher Fırsat Günleri “ etkinliği boyunca üretimindeki tüm ürünleri tüketiciye hiçbir ara komisyon ücreti olmadan maliyetine yakın hatta birçok üründe maliyet fiyatına satışa sunuyor. Çiftlerin sürekli ertelenen evlilik heyecanlarına katkıda bulunmak ve istediği takıyı yüksek fiyatlardan dolayı almaya çekinen kadınlarımıza aşk ile tasarlanan eşsiz koleksiyonları net %50 indirim fırsatı ile sunuyor. Sonsuz aşkın ve zarafetin simgesi pırlanta, ışıltılarıyla göz kamaştıran safir, zümrüt ve elmas gibi değerli taşlarla süslenmiş mücevherler; 18 – 26 Eylül tarihleri arasında Bakırköy Titanic Otel’de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Sevdiklerimizin kıymetini daha iyi anladığımız bu süreçte, Barok Diamond’ın 2021 koleksiyonundan seçeceğiniz eşsiz tasarımlar ile sevginizi bütün ışıltısıyla anlatabilirsiniz.

TÜM ÜRÜNLERDE İKO GÜVENCESİ

            İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) başlatmış olduğu uygulama ile tüm ürünlerde “ Doğru Ayar – Doğru Gram – Doğru Ürün “ güvencesi ile tüketiciler İKO tarafından garanti altına alınıyor. Ayrıca etkinlik boyunca satın alınan tüm ürünlerde, ürünün tüm bilgilerinin yer aldığı ürün sertifikası da veriliyor. 50 Yıllık mazisiyle Barok Diamond, mücevherde güven ve kalite unsurunu her zaman benimsemiş ve müşterilerine ömür boyu hizmet garantisi vermektedir.

 

ÖNCE SAĞLIK SONRA HİZMET İLKESİ

Barok Diamond, öncelikle herkesin sağlığını düşünerek etkinlik alanına girişlerde HES kodu zorunluluğu ve etkinlik süreci boyunca gerekli temizlik önlemleri ile ziyaretçilerine güvenli alışveriş ortamı sunuyor. Misafirler tarafından incelenen bütün ürünler, 80 derece buhar basıncıyla steril edilerek temizliği sağlanıyor.

Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda; özgün tasarımların ve yeni koleksiyonların sergileneceği 100 metrekarelik VIP salon, sosyal mesafe kurallarının ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulacağı 400 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

FIRSAT GÜNLERİNE ÖZEL CAZİP FIRSATLAR 12 TAKSİT AVANTAJIYLA

Barok Diamond, 09.30 – 21.00 saatleri arasında düzenlenecek olan 16. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçilerine %50’ye varan indirimlerle birlikte kredi kartına 3 taksit ve Fibabank alışveriş kredisi ile 12 taksit imkânı sunuyor. On binlerce çeşit arasından her bütçeye uygun ürün bulma imkânı ile çeyrek altın fiyatına da, araba fiyatına da pırlanta ürün almak mümkün olacak.

Fırsat günlerine özel;  

Baget Pırlanta Set 9.900TL yerine 4.950 TL,

Altın Düğün Seti 12.300 TL yerine 6.150 TL,

Çift Sıra Yarımtur Pırlanta Yüzük 12.800 TL yerine 6.400 TL,

0.62 Carat Tektaş ve Beştaş Pırlanta Yüzük 11.600 TL yerine 5.800 TL’ye satışa sunuluyor.

AB ve TSE standartlarına uygun GIA ve HRD sertifikalı birbirinden güzel tektaş ve beştaş modelleri, ekstra indirim fırsatları ile ziyaretçilerin beğenisine sunularak kadınların en özel günlerinde zarafetlerine şıklık katıyor.

Barok Diamond, Mardin Midyat kültüründen yoğrularak günümüze kadar gelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürüyor. Uzman tasarımcıların ellerinden çıkan modern ve şık tasarımlarıyla sektörüne yön veren Barok Diamond, Kapalı Çarşı’da, Bakırköy’de, Carousel AVM’de ve İspanya Mollorca’da müşterilerine hizmet veriyor.