ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

16.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri

“EVLENECEK ÇİFTLERE ÖZEL” 16. ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ 2-11 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA BAKIRKÖY TİTANİC OTEL’DE BAŞLIYOR.

 

Barok Diamond, çiftlerin evlilik heyecanlarına aşk ile tasarlanan eşsiz koleksiyonlarıyla eşlik ediyor. Sonsuz aşkın ve zarafetin simgesi pırlanta, ışıltılarıyla göz kamaştıran safir, zümrüt ve elmas gibi değerli taşlarla süslenmiş mücevherler; 2 – 11 Nisan tarihleri arasında Bakırköy Titanic Otel’de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Sevdiklerimizin kıymetini daha iyi anladığımız bu süreçte, Barok Diamond’ın 2021 koleksiyonundan seçeceğiniz eşsiz tasarımlar ile sevginizi bütün ışıltısıyla anlatabilirsiniz.

ÖNCE SAĞLIK SONRA HİZMET İLKESİ

Barok Diamond, öncelikle herkesin sağlığını düşünerek etkinlik alanına girişlerde HES kodu zorunluluğu ve etkinlik süreci boyunca gerekli temizlik önlemleri ile ziyaretçilerine güvenli alışveriş ortamı sunuyor. Misafirler tarafından incelenen bütün ürünler, 80 derece buhar basıncıyla steril edilerek temizliği sağlanıyor.

Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda; özgün tasarımların ve yeni koleksiyonların sergileneceği 100 metrekarelik VIP salon, sosyal mesafe kurallarının ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulacağı 400 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

YENİ  EVLENECEK ÇİFTLERE ÖZEL CAZİP FIRSATLAR

Barok Diamond, 09.00 – 20.00 saatleri arasında düzenlenecek olan 16. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçilerine %50’ye varan indirimlerle birlikte kredi kartına 6 taksit imkânı sunuyor.

Evlenecek çiftlere özel baget pırlanta yüzük 1.980 TL yerine 990 TL, baget pırlanta kolye 2.600 TL yerine 1.300 TL, baget pırlanta küpe 3.400 TL yerine 1.700 TL, baget pırlanta set 7.980 TL yerine 3.990 TL’ye satışa sunuluyor.

AB ve TSE standartlarına uygun GIA ve HRD sertifikalı birbirinden güzel tektaş ve beştaş modelleri, ekstra indirim fırsatları ile ziyaretçilerin beğenisine sunularak kadınların en özel günlerinde zarafetlerine şıklık katıyor.

Barok Diamond, Mardin Midyat kültüründen yoğrularak günümüze kadar gelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürüyor. Uzman tasarımcıların ellerinden çıkan modern ve şık tasarımlarıyla sektörüne yön veren Barok Diamond, Kapalı Çarşı’da, Bakırköy’de, Carousel AVM’de ve İspanya Mollorca’da müşterilerine hizmet veriyor.

 

 

 

​​