Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

17.Altın Ve Mücevher Fırsat Günleri 20 - 31 Aralık'ta Bakırköy Carousel AVM'de

 

IŞIL IŞIL TASARIMLARLA YILBAŞINA ÖZEL

17. ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ

BAKIRKÖY CAROUSEL AVM’DE

Barok Diamond, yeni yıla özel ışıl ışıl tasarımlar ve eşsiz koleksiyonlarıyla 2022 yılına Altın ve Mücevher Fırsat Günleri ile giriş yapıyor. Sonsuz aşkın ve zarafetin simgesi pırlanta, ışıltılarıyla göz kamaştıran safir, zümrüt ve elmas gibi değerli taşlarla süslenmiş mücevherler; 20 – 31 Aralık tarihleri arasında Bakırköy Carousel AVM’de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor. Yeni yıl dileklerinizi muhteşem hediyelerle taçlandırabilir ve sevginizi bütün ışıltısıyla anlatabilirsiniz. Barok Diamond, “Altın ve Mücevher Fırsat Günleri” etkinliği boyunca üretimindeki tüm ürünleri tüketiciye hiçbir ara komisyon ücreti olmadan maliyetine yakın hatta birçok üründe maliyet fiyatına satışa sunuyor.

BAROK DIAMOND’DAN ÖMÜR BOYU BAKIM VE HİZMET GARANTİSİ

52 Yıllık mazisiyle Barok Diamond, mücevherde güven ve kalite unsurunu her zaman benimsemektedir ve müşterilerine ömür boyu bakım ve hizmet garantisi vermektedir. İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) başlatmış olduğu uygulama ile tüm ürünlerde “ Doğru Ayar – Doğru Gram – Doğru Ürün “ güvencesi ile tüketiciler İKO tarafından garanti altına alınıyor. Ayrıca etkinlik boyunca satın alınan tüm ürünlerde, ürünün tüm bilgilerinin yer aldığı ürün sertifikası da veriliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda, özgün tasarımların ve yeni koleksiyonların sergileneceği 80 metrekarelik VIP Mağaza ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulacağı 100 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.

FIRSAT GÜNLERİNE ÖZEL CAZİP FIRSATLAR 12 TAKSİT AVANTAJIYLA

Barok Diamond, 10.00 – 22.00 saatleri arasında düzenlenecek olan 17. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde ziyaretçilerine %50’ye varan indirimlerle birlikte kredi kartına 3 taksit ve Fibabank alışveriş kredisi ile 12 taksit imkânı sunuyor. On binlerce çeşit arasından her bütçeye uygun ürün bulma imkanı ile çeyrek altın fiyatına Tektaş yüzük almakta mümkün, araba fiyatına da pırlanta gerdanlık almakta mümkün olacak.

Fırsat günlerine özel ;  

Baget Pırlanta Yüzük  4.400TL yerine 2.200 TL,

Baget Pırlanta Set  15.000TL yerine 7.500 TL,

Altın Düğün Seti 19.500 TL yerine 9.750 TL,

Çift Sıra Yarımtur Pırlanta Yüzük 19.800 TL yerine 9.900 TL’ye satışa sunuluyor.

AB ve TSE standartlarına uygun GIA ve HRD sertifikalı birbirinden güzel tektaş ve beştaş modelleri, ekstra indirim fırsatları ile ziyaretçilerin beğenisine sunularak kadınların en özel günlerinde zarafetlerine şıklık katıyor.

Barok Diamond, Mardin Midyat kültüründen yoğrularak günümüze kadar gelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürüyor. Uzman tasarımcıların ellerinden çıkan modern ve şık tasarımlarıyla sektörüne yön veren Barok Diamond, Kapalı Çarşı’da, Bakırköy’de, Carousel AVM’de ve İspanya Mollorca’da müşterilerine hizmet veriyor.