ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

8.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri

“Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” na Destek Veren Barok Diamond, Etkinlik Alanındaki Tüm Mücevherlerde %50 Gerçek İndirime Ek,

%10 Daha İndirim Uyguluyor

 

Barok Diamond yarım asırdır kuyumculuk ve mücevher sektöründe ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak şekilde yatırım yapmaya devam ediyor. Son üç senedir yaptığı kampanyalar ile en somut göstergeyi sunan firma, 3 Kasım-11 Kasım tarihleri arasında Bakırköy Titanic Hotel’de ki 8. Altın ve Mücevher İndirim Fırsat Günleri’nde etkinlik alanında yer alan on binlerce ürüne %50 indirime ek“Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” nı desteklemek amacıyla,  artı %10 daha indirim uyguluyor.

 

 

Daima sezonun en trend altın ve mücevherlerini takip ederek yeni ve özgün tasarımları ile karşımıza çıkan Barok Diamond, ürünlerini dünyanın dört bir yanına ihraç ediyor. Hem ülkemizde hem de yurt dışında sektörüne uygun fuarlara katılımcı veya izleyici olarak iştirak eden firma, “Enflasyonla Topyekûn Mücadele Programı” nı, destekliyor. 3 Kasım-11 Kasım tarihleri arasında Bakırköy Titanic Hotel’de ki 8. Altın ve Mücevher İndirim Fırsat Günleri’nde tüm ürünlerde %50 indirime ek, %10 indirim daha uygulayarak dilediğiniz mücevhere sahip olma imkânı sunuyor.

 

 Etkinlik alanında,

 

  • 80.000 TL yerine 36.000 TL’ye satışa sunulan üç kol baget pırlanta yüzük,
  •  36.700 TL yerine 16.515 TL’ye satışa sunulan sarkıt pırlanta gerdanlık,
  • 13.200 TL yerine 5.940 TL’ye satışa sunulan elmas montür pırlantalı beştaş yüzük,
  • 41.500 TL yerine 18.675 TL’ye satışa sunulan Anadolu motifli pırlanta küpe

 

Ve 150 TL’den 150.000 TL’ye kadar her bütçeye uygun mücevherler kolay ödeme koşulları ile alıcılarını bekliyor.

 

Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan Barok Diamond 8. Altın ve Mücevher İndirim Fırsat Günleri renkli mücevherleri, pırlantaları, incileri, yakutları ve zümrütleri ile kadınların zarafetlerine şıklık katıyor. Etkinlik alanı 50 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP salon ve ayrıca maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 400 metrekarelik organizasyon alanından oluşuyor.

 

Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Nişantaşı’nda, Atatürk Hava Limanı’nda, Bakırköy’de, Ataşehir’de ve İspanya Molorca’da mağazaları bulunuyor. www.barokdiamond.com