Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Altın Kolye Modelleri | Barok Diamond

Fiyat Aralığı
Altın KolyeToplam 111 sonuç bulundu.

Eşsiz Tasarımları ve En Cazip Fiyatlarıyla Altın Kolyeler Barok Diamond Güvencesiyle Sizlerle

 

Altın kolye modelleri özellikle son yıllarda kadınlar için en çok tercih edilen mücevherlerden biri haline geliyor. Günlük hayatın vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan altın kolyeler, rahat kullanımları ve farklı tarzlarda kıyafetlerle tamamlanabilmesi nedeniyle yaş grubu fark etmeksizin herkes tarafından tercih ediliyor. Yüzlerce eşsiz modelle beğeninize sunulan kolyeler geometrik, yazılı ve figürlü olmak üzere çeşitleniyor.

Altının incelikle işlenmesiyle ortaya çıkarılan altın kolyeler, sevginizi göstermek için en güzel hediyelerden biri oluyor. Sevgililer günü, evlilik yıldönümü, doğum günü ve anneler günü gibi pek çok farklı özel günde hediye edebileceğiniz altın kolye modelleri ile sevdiklerinize sizler için ne kadar özel ve değerli olduklarını hissettirebilirsiniz. Eşsiz mücevher tasarımlarına imza atan Barok Diamond ile sevdiklerinize bir ömür boyu kullanacakları hatıralar bırakacaksınız.

Her yaştan kadının stiline uyum sağlayan altın kolye modelleri ile ister sade ister gösterişli bir stili yansıtabilirsiniz. Kendiniz ya da sevdikleriniz için özgün ve göz alıcı görünüme sahip değerli bir mücevher arıyorsanız, Barok Diamond’ın sizler için hazırladığı altın kolye koleksiyonuna göz atabilir ve beğendiğiniz ürünlere Barok Diamond güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Altın Kolye Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Altın seçimi yaparken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Altın kolye, ince bir zincire sahipse ve kolyenin ucu biraz ağırsa bazı sorunlar çıkabiliyor. Bu nedenle ilave ağırlığı taşıyabilecek kalınlıkta bir zincir seçmenizde fayda var. Kalınlığı kadar modeli de kolyenin uzun ömürlü olması için önem taşıyor. Yüzeyin gösterdiği özellik nedeniyle kolyelerin kıyafete ya da saça takılabilmesi söz konusu olabiliyor. Bu yüzden bu tip kolyelerin kullanımında hassas olmak gerekiyor. Güvenlik için ise kolyenin sağlam kapanma özelliğine sahip bir klipsinin olması önem taşıyor.

 

Altın Kolye Fiyatları

Altın kolye fiyatları öncelikle seçeceğiniz ürünün tasarım özelliklerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Fiyatı etkileyen diğer unsurlar ise malzemenin kalitesi ve işçiliği, altının gramı ve ayarı, mevcut kur şeklinde sıralanabilir. Barok Diamond ile sizlere özel olarak sunulan altın kolye modelleri arasında her kişinin bütçesine uyum sağlayabilecek tasarımlar yer alıyor. Ayrıca son trendlere uygun çizgileri ve desenleri içeren modern tasarımlar, her zaman çok daha popülerdir. Bu durum ise ürünlerimizin değerini de yükseltebilir.

 

Satın Aldığım Kolyenin Altın Olup Olmadığını Nasıl Bilebilirim?

Kolye veya zincir kilidi üzerinde damgalar vardır. Bu damgalar 8k veya 333 (8 ayar), 14k veya 585 (14 ayar), 18k veya 750 (18 ayar), 22k veya 916 (22 ayar) anlamına gelir.

Dolanmış Kolye Nasıl Açılır?

             Zeytinyağı dolu bir kabın içine kolyenizi koyun. Kolyeyi bir süre sonra yağın içinden çıkarın ve ince uçlu tığla düğümü açın. Ayrıca, kolye zincirinin üzerine bebek pudrası dökerek de dolanmış kolyeyi açabilirsiniz.