ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

11.Altın Ve Mücevher Fırsat Günleri Carousel Avm

 

 

11. ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ

Özgün tasarımlarıyla sektöründe trendleri belirleyen Barok Diamond’ın Türkiye genelindeki 4. Mağazası Carousel AVM’de açıldı. Barok Diamond, 14 – 21 Eylül tarihleri arasında Carousel AVM’de Açılışa Özel 11. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri düzenliyor.
Barok Diamond, Mardin Midyat’ın kültürü ile yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor. Yetenekli tasarımcılarının ellerinden çıkan özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla; Kapalı Çarşı’da, Bakırköy’de, Carousel AVM’de  ve İspanya Molorca’da müşterilerine hizmet veriyor.

 

11. ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ BAKIRKÖY CAROUSEL AVM’DE

 

YENİ MAĞAZA AÇILIŞINA ÖZEL MUHTEŞEM FIRSATLAR

 

Barok Diamond, 11. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde %60’a varan indirimlerle beraber kredi kartına 4 – 12 aya varan taksit imkanları sunuyor. AB ve TSE standartlarına uygun, GIA VE HRD sertifikalı altın ve mücevherleri ile 10.00 – 22.00 saatleri arası tüm ziyaretçilerini bekliyor.

 

BAKIRKÖY CAROUSEL AVM’YE NASIL GİDERİM?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

ZERAFETİNİ ALTIN VE MÜCEVHER İLE TAÇLANDIR

 

Barok Diamond 11. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri; renkli mücevherleri, pırlantaları, incileri, yakutları ve zümrütleri ile ziyaretçilerini zarif bir dokunuşla büyülüyor.
Bir masalın prensesi gibi hissedeceğiniz özgün ve ihtişamlı tek taş yüzükler, hayallerinizi süsleyen pırlanta setler ve ömür boyu sürecek bir mutluluğun temsili altın alyanslar; 11. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde sizleri bekliyor.
Parmağınızda taşıdığınız pırlanta ve altın yüzükler, Barok Diamond ile bir aşkın hikayesini anlatıyor olacak. Görenlerde hayranlık uyandıracak altın küpeler ve unutulmayan anlarınıza tanıklık edecek pırlanta kolyeler sahiplerini bulmak için 11. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde. Gözlerinizi kapatın ve sonsuzluğa Barok Diamond ile evet deyin.

 

 

UZMAN KADROSU İLE EN DOĞRU PIRLANTA REHBERİ

Aşkınızı bir pırlanta ile anlatmak istiyorsanız ve bir pusulaya ihtiyacınız varsa; Barok Diamond, uzman kadrosu ve 50 yıllık tecrübesiyle yanınızda.

 

PIRLANTANIN RENGİ NE OLMALI?

 

Pırlantalar ilk bakışta renksiz ya da beyaza yakın görünse de aslında birçok renkte olabilir. Genellikle pembe, kırmızı, sarı ve mavi gibi renkleri olan pırlantaların renk skalası “diamond” kelimesinin ilk harfi olan “D” harfinden başlayıp “Z” harfine kadar uzanır.
D harfi en beyaz pırlantayı simgeler. Beyazlığı ve renkleri Z’ye doğru değişir. Seçim yaparken farklı renk değerlerine sahip yüzükleri karşılaştırarak daha kolay karar verebilirsiniz.
Ayrıca mücevherlerinizin göz alıcı ışıltılarını daha uzun süre korumalarını sağlamak için, Barok Diamond size ömür boyu ücretsiz bakım hizmeti sağlıyor olacak.

PIRLANTA KAÇ KARAT OLMALI?

 

 

Karat, pırlantanın ağırlığını belirtmek için kullanılan özel bir ağırlık birimidir. Karat, 100 eşit puana bölünür ve pırlantanın değeri ortaya çıkar.
Parmağınızın küçüklüğünü ya da büyüklüğünü, montürün şeklini ve bütçenizi göz önünde bulundurarak tercih yapmanızı tavsiye ederiz.

 

EVLİLİK TEKLİFİ İÇİN KAÇ KARAT YÜZÜK ALMALIYIM?

 

Evlilik teklifi yapılırken genellikle 0,30 karat ile 0,50 karat arası yüzükler tercih edilse de, bazı durumlarda 0,70 karat yüzüğün üstüne çıkmanız gerekebilir. Eminiz ki, eşiniz için yüzüğün karatından çok, manevi değeri önemli olacaktır. Bu aşamada müstakbel eşinizin zevklerini iyi bilmeniz ve ona göre tercihler yapmanız gerekir.