Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri | Barok Diamond

Fiyat Aralığı
Beştaş YüzükToplam 96 sonuç bulundu.

Pırlanta Beştaş Yüzük

Pırlanta Beştaş Yüzük Modelleri

Aşkın ve sonsuzluğun temsili olan pırlanta bütün görkemi ile Barok Diamond imzalı pırlanta beştaş yüzükte anlam kazanıyor. Kalbe açılan bir pencere gibi, takıldığı kişinin ellerine huzur getirecek olan bu eşsiz tasarım; hediye arayışınızda en ideal alternatiflerden biri!

Evlilik teklifi her insanın yaşamında yeni bir sayfa demektir ve bu sayfaya görkemli bir anı yakışır. En güzel anlarınızı ölümsüzleştirme gayesi ile tasarımlarına hayat veren Barok Diamond, Barok tarzını ürünleri ile buluşturuyor. Pırlanta beştaş yüzük; söz, nişan ve evlilik yolundaki adımlarınızda en sadık refakatçiniz olacak. Pırlanta beştaş yüzüğünüzü, en şık kıyafetlerinizin tamamlayıcısı olarak da kullanabilirsiniz.

Pırlanta tektaş bir yüzüğünüz mü var? Onu en iyi neyle tamamlayabilirsiniz? Elbette pırlanta beştaş yüzük ile! Stil sahibi kadınların imajına taze bir dokunuşta bulunacak olan pırlanta beştaş yüzüğü kendinize ya da sevdiklerinize unutulmaz bir hediye olarak sunabilirsiniz. Özel günlerde ya da kutlamalarınızda özenle size eşlik edecek olan pırlanta beştaş yüzük, Barok tarzın en ihtişamlı örneklerinden biri! Pırlanta beştaş yüzüğün karat ağırlığı, pırlanta beştaş yüzükte bulunan beş adet pırlantanın toplam ağırlığıdır. Pırlanta beştaş yüzük tercihi yaparken, pırlanta tektaş yüzüğünüz ile uyumlu olması uzun vadede fayda sağlayacaktır.

Klasik modellerin aksine pırlanta beştaş yüzük, gösterişli haline asaleti de ekleyerek yepyeni bir form kazanıyor. Güzelliğin masumiyetle tamamlandığı madde olan pırlanta, Barok Diamond imzalı pırlanta beştaş yüzük ile yeni ve yaratıcı bir anlama bürünüyor. Çarpıcı detayları ve iddialı yapısı ile büyüleyen pırlanta beştaş yüzük ve daha pek çok seçeneği incelemek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Barok Diamond dünyasındaki eşsiz tasarımlarla şıklığınızı tamamlamak çok daha kolay!