ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Fuarlarmız


İstanbul, Altın Ve Mücevher Fırsat Günlerine Hazır

Sektörün önde gelen firmalarından Barok Diamond, 7 - 13 Kasım 2016 tarihleri arasında 7 gün boyunca “Barok Diamond Altın ve Mücevher Fırsat Günleri” kapsamında İstanbul Bakırköy Titanic Hotel’de çok özel bir kampanya sunuyor. Birlikteliklerine değer, yaşamlarına parıltılar katması için pırlantanın en parlak, en gösterişli hallini kadınlar için tasarlayan Barok Diamond, fırsat günlerine özel kampanyasıyla pırlantayı ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Kadınlar 7 gün boyunca sürecek bu fırsat günlerinde çeyrek altın fiyatına garanti sertifikalı tek taş pırlanta yüzük sahibi olma şansını yakalıyor. Eski kullanılmayan altın veya pırlanta ürünlerin yerine garanti sertifikalı, modaya uygun mücevherler ile değiştirme şansı Fırsat Günlerinde kadınları bekliyor. Firma, Güvenli alışveriş ortamı, tüm ürünlerde yüzde yüz Garanti sertifikası ve Gerçek fiyatlarla Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’ne hazır.

Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan "Barok Diamond Altın ve Mücevher Fırsat Günleri” renkli mücevherleri, pırlantaları, incileri, yakutları ve zümrütleri ile kadınların zarafetlerine şıklık katıyor. Barok Diamond, aşkınızı mutlu edeceğiniz bu fırsat günlerinde, tüm ürünlerde %70’ e yakın indirim uyguluyor. Barok Diamond Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde AB ve TSE standartlarına uygun olarak kalite garantisi ile satılan her bütçeye uygun on binlerce ürün kolay ödeme koşulları ile dikkat çekiyor. 50 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP salonu ayrıca maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 400 metrekarelik organizasyon alanı ile altın ve mücevherat fırsat günlerini düzenleyen Barok Diamond, girişlerin ücretsiz olduğu organizasyona saat 9.30 – 21.00 arası tüm ziyaretçilerini bekliyor.

Barok Diamond Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor. Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren  Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Nişantaşı’nda, Atatürk Hava Limanı’nda, Bakırköy’de ve İspanya Mollorca’da mağazaları bulunuyor.
www.barokdiamond.com

Barok Diamond, Anne Sevgisinden İlham Alarak, Anneler Kadar Eşsiz Mücevherlere İmza Atıyor

“Barok Diamond 2. Altın Ve Mücevher Fırsat Günleri” Anneler Günü’ne Özel %70 Varan İndirimlerle 28 Nisan-7 Mayıs 2017 Tarihleri Arasında Bakırköy Titanic Hotel’de Başlıyor. Barok Diamond bu özel günde tüm pırlantalı alışveriş yapan herkese Türkiye’de ilk defa özel bir koku ile sunulan Şefkat Meleği, Anne Kalbi, Merhamet Kolyesi veya Sevgi Damlası kolye hediye ediyor. Büyülü kokusu ile özel olarak üretilen kolyenin arka kısmında bulunan hazne içinde yer alan özel kesim keçeler kokunun uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor.

100 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP salonu ayrıca maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 500 metrekarelik organizasyon alanı ile annelerimize özel 2. Altın Ve Mücevherat Fırsat Günlerini düzenleyen Barok Diamond, girişlerin ücretsiz olduğu organizasyona saat 9.30 – 21.00 arası tüm ziyaretçilerini bekliyor.

Barok Diamond, annenizi mutlu edeceğiniz bu fırsat günlerinde, on binlerce ürüne %70’ e varan indirim uyguluyor. Eski altın ve pırlantaları maliyetine yenisi ile değiştiren Barok Diamond, 2. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde AB ve TSE standartlarına uygun olarak kalite garantisi ile satılan her bütçeye uygun altın ve mücevherlerde kolay ödeme koşulları ile dikkat çekiyor.

Barok Diamond Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek annelerin beğenisine sunuyor. Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Nişantaşı’nda, Atatürk Hava Limanı’nda, Bakırköy’de ve İspanya Mallorca’da mağazaları bulunuyor. 

 

Barok Diamond Ailesine Özel Fırsat Ve İndirimlerden İlk Önce Haberdar Olmak İster Misiniz ?
Sizi aramamızı istermisiniz