Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Garanti Şartları

barokdiamond.com web sitesindeki tüm ürünler Barok Diamond garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bununla birlikte Barok Diamond, satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır

barokdiamond.com'den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Barok Diamond dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Bildirim icin de info@barokdiamond.com adresine e-posta gönderiniz. Gerekli inceleme yapılarak siparişiniz en kısa zamanda size ulaştırılacaktır. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için info@barokdiamond.com adresini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Sizce Ürünleri Mağazamıza Gitmeden Zoom Bağlantısı İle Size Özel Müşteri Temsilcisi Eşliğinde Görmek Nasıl Bir Deneyim Olurdu ?
Sizi aramamızı istermisiniz