Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Hakkımızda

 

Bir Barok Hikayesi

 

16. yüzyılın ortalarından 18. yüzyılın ortalarına kadar Avrupa sanatına hakim olan ve katolik ülkelerde, mimarlık, heykelcilik, resim ve süsleme sanatları alanlarında, Rönesans dönemi klasisizmine bir tepki olarak ortaya çıkan bir üsluptur. Kelimenin kökü bir kuyumculuk terimi olan “barrueco” İspanyolcada “işlenmemiş iri inci” anlamına gelir. Düzenli ve kurallara bağlı Rönesans sanatının yerini tutan tarz sanat dünyasına büyük bir görkem, aşırılık ve heyecan dolu çizgiler getirmiştir.  

1969 yılında kurulan ve daha sonra Barok Akdoğan Kuyumculuk Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi ismini alan firmamız bir aile şirketidir. Firmamızda yarım asırı aşkın bir zamandır gerek üretim, gerekse mağazacılık olarak her zaman müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuştur.Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç etmekte, hem ülkemizde hem de yurt dışındaki fuarlara katılımcı ve de izleyici olarak iştirak etmekteyiz. Bunun yanı sıra yurtiçi ve yurt dışındaki mağazalarımızla da ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktayız.

Barok Diamond Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor. Sürekli olarak günü en önemli trendlerini takip ederek her zaman yeni ve özgün tasarımlarla müşterilerimize daima farklı ürünler sunmaktayız. Her biri kendi konusunda uzman kadromuzla tüm üretim boyunca her türlü kalite kontrol titizlikle gerçekleştirmekteyiz.

Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren  Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Bakırköy Carousel AVM’inde, Bakırköy’de ve İspanya Molorca’da mağazaları bulunuyor.

 

 

Saygılarımızla,

Barok Diamond

www.barokdiamond.com