Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

İKO GüvenCE'si İle Güvenli Alışveriş

TÜM ÜRÜNLERDE İKO GÜVENCESİ

            İstanbul Kuyumcular Odası (İKO) başlatmış olduğu uygulama ile tüm ürünlerde “ Doğru Ayar – Doğru Gram – Doğru Ürün “ güvencesi ile tüketiciler İKO tarafından garanti altına alınıyor. Ayrıca etkinlik boyunca satın alınan tüm ürünlerde, ürünün tüm bilgilerinin yer aldığı ürün sertifikası da veriliyor. 50 Yıllık mazisiyle Barok Diamond, mücevherde güven ve kalite unsurunu her zaman benimsemiş ve müşterilerine ömür boyu hizmet garantisi vermektedir.
 
 

 

Mağazamızda yeni bir GÜVEN halkası

Nasıl Kullanılır?

•  Tüketici İKO-Güvence etiketi için herhangi bir maliyet ödemez.

•  Tüketici satın alma sonrası İKO-Güvence etiketinin cep telefonundan QR (KareKod) okutmasını yapacak, etiket ile kuyumcu eşleşmesinin doğru olup olmadığını kontrol edecek.

•  Tüketici, İKO-Güvence etiketini ve ekran resmini saklayacaktır.

•  Güvenlik nedeniyle QR kodlar ikinci kez okutulduğunda ürünün orijinalliği teyit edilecek; ancak detay verilmeyecek. Etiket kendini korumaya alacak; ancak İKO tarafından bilgiler korunuyor olacaktır. 

•  Bir sorun halinde tüketici önce kuyumcu ile irtibata geçecek, çözüm olmazsa İKO’ya başvuracaktır. İKO Ayarevi ve Gemoloji Laboratuvarı (GLT) analiz maliyetlerini haksız olan taraf karşılayacaktır.

• Tüketicinin tüm yasal hakları saklı kalmak kaydı ile kuyumcunun imzaladığı taahhütname, analiz sonuçları ve karar metni yasal süreçlerde kullanılabilecektir.