Türkiye'de ilk defa Garantili Kargo Hizmeti!

Pırlanta Bakımı

                            Pırlanta Bakımı

 Pırlanta yeryüzünde bulunan en sert maddelerden biridir. Bu sebeple çizilme ve ısı gibi etkenlere çok dayanıklıdır.Ancak pırlantalar zarar verilemez de değildir. Özellikle uç kısımları kırılma ve çatlamaya müsaittir. Korumalı bir montüre taktırmak, pırlantanızın güvenli olması açısından önemlidir.

Pırlantanız parmağınızdayken, darbe ve sert zeminle temas halinde bulunacağız uğraşlara meşgul olmamanızı tavsiye ediyoruz. Örnek olarak, bulaşık yıkamak, bahçe işleriyle uğraşmak, yoğun egsersiz verilebilir.

Pırlantanızın Temizliği ve Bakımı

Günlük kullanım sırasında pırlantanız toz, kir, makyaj ve vücut sıvılarıyla temasa geçer. Ev temizliğinde kullanılan kimyasallar, saç spreyi gibi kimyasallar da cabası. Zaman içinde bu maddeler pırlanta üstünde birikerek, doğal güzelliğini bir miktar gölgeleyebilirler.

Her durumda senede bir pırlantanızın profesyonel bakımını yaptırmanızı tavsiye ediyoruz. www.barokdiamond.com size bu hizmeti ücretsiz sunuyor. info@barokdiamond.com adresine bir posta göndererek daha detaylı bilgi alabilir, ya da bize 0212-520-61-90-91'den ulaşarak pırlantanızın ücretsiz bakımını yaptırabilirsiniz.

Pırlanta takılarınızı saklamak

Sertliklerinden dolayı, pırlanta takılar birbirlerini ve altın gibi yumuşak madenleri zedeleyebilirler. Bu durum en yaygın takı zedelenme şekillerinden biridir. Bu yüzden, her takınızı, özellikle pırlanta olanları, aralarında kağıt, kumaş olacak şekilde ya da ayrı kutularda saklayın.

                                                        www.barokdiamond.com

 

Pırlanta ‘da VIP Hizmet %70 ‘e varan indirimler

Ürettiğimiz bütün pırlanta ürünlerimiz sertifikalı olup Barok Diamond garantisi altındadır. Sizlere kaliteli ve güven veren hizmet vermenin mutluluğnu yaşıyoruz.  Şimdi siz değerli müşterilerimize Barok Diamond olarak yeni bir hizmeti sunuyoruz.