Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Pırlanta Bileklik Modelleri | Barok Diamond

Fiyat Aralığı
Pırlanta BilekliklerToplam 204 sonuç bulundu.

Pırlanta Bileklikler

Barok Diamond  birbirinden özel pırlanta su yolu bileklikler, renkli değerli taşlarla süslenmiş tasarımlar ve gününüze şık bir ışıltı katacak günlük pırlanta bileklikler ile zengin bir çeşit seçeneği sunuyor. Pırlanta bileklikler her kombine ışıltı vermesi ve zarafet katması için Barok Diamond işçiliği ile büyüleyici mücevherlere dönüşüyor.
Pırlanta dünyanın en değerli taşlarındandır. Dayanıklılığı ve hükmedilemez olması ona aynı zamanda romantik sembolünü kazandırmıştır. Pırlantanın sonsuzluğu anlatan ışıltısı kadınların narin bileklerinde zarafetle sergileniyor. Pırlanta bileklik modelleri doğum günü, sevgililer günü ya da yıldönümü gibi özel günlerde hediye seçeneği olarak da sıklıkla tercih ediliyor. Bir pırlanta bileklik, aksesuardan çok öte değerli ve anlamlı bir mücevherdir. Her kıyafete kolayca uyum sağlayabilen ve her tarzla bütünlük gösteren bileklik modelleri kadınların en çok tercih ettiği parçalardandır. Özel davetlerden günlük giyime kadar her anın favori parçası haline gelen pırlanta bileklikler, tarzınızı en güzel şekilde yansıtmanızı sağlar.

Zarafeti yansıtmak veya ihtişam ile parlamak… Tercih sizin. İstediğiniz görünümde harika tasarımlar ile Barok Diamond pırlantaya büyüleyici bir dokunuş sunuyor. Pırlantanın en zarif halini eşsiz tasarımlar ile buluşturuyor. Her pırlanta benzersizdir ve biriciktir. Bu yüzden hediye olarak sunulduğunda da eşsiz bir hediye olmaktadır. Barok Diamond kalitesi ve ince işçiliği ile pırlantaya olan tutkusunu birleştirerek ortaya kusursuz mücevherler çıkarıyor. Kadınlar bu yüzden Barok Diamond pırlantalarını çok seviyor. Pırlanta ışıltısını günün her anında yanında taşımak isteyen kadınlara özel tasarlanan pırlanta bileklikler ile her an ışıldayın! Parıltısı ile göz kamaştıran mükemmel bileklik modelleri ile tanışın!