ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Pırlanta Tamtur Yüzük

Pırlanta Tamtur Yüzük

Aşkınız geleneksel kurallardan ve kalıplaşmış tasarımlardan çok daha fazlasını hak ediyor... Çevresi pırlantalarla kaplı pırlanta tamtur yüzük tasarımı, Barok Diamond dünyasının en gösterişli parçalarından biri! Aşkın ve sonsuzluğun timsali olan pırlantanın en güzel hali, pırlanta tamtur yüzük...

Alışılmışın dışında bir hediye arayışında mısınız? Sevdiklerinizi şaşırtmak için şık bir sürpriz mi düşünüyorsunuz? Yoksa yalnızca kendinizi şımartmaya mı ihtiyacınız var? Barok Diamond dünyasında tüm hayallerinize yer açılıyor! Pırlanta tamtur yüzük, geleneksel alyans modelleri arasında en zarif ve asil seçeneklerin başında gelir. Özenli işçiliği ve zarif detayları ile göz kamaştıran pırlanta tamtur yüzüğün etrafı tamamen pırlantalar ile kaplıdır. Pırlanta tamtur yüzük üzerinde bulunan pırlanta sayısı yüzüğün büyüklüğüne göre değişmektedir. Fakat bir pırlanta tamtur yüzükte ortalama 20 ila 30 adet pırlanta bulunması gerekir. Şayet daha küçük pırlantalardan oluşuyor ise, bu rakam 90'a kadar çıkabilmektedir.

Düğün hediyesi, yıl dönümü kutlaması ya da sıradışı bir hatıra bırakma isteği... Amacınız ne olursa olsun Barok Diamond imzalı pırlanta tamtur yüzük imdadınıza yetişecek! Barok tarzın ihtişamını ve sanatsal duruşunu yansıtan bu eşsiz tasarım, klasik bir yüzükten çok daha fazlası! Böylesi zarif bir parça hangi kadının kalbini çalmaz ki? Yaşamınızda yeni bir başlangıç yapmak istiyorsanız pırlanta tamtur yüzüğün manevi gücü sizinle olacak!

Pırlanta tamtur yüzük, evlilik teklifinizde şık bir armağan olabileceği gibi çok kıymetli bir doğum hediyesi olarak annelere de sunulabilir. Şayet pırlanta tamtur yüzük, pırlanta tektaş yüzük ile birlikte kullanılacaksa; tercihinizi daha zarif ve rahat modellerden yana kullanmalısınız. Pırlanta tamtur yüzüğünüzü kadife bir kese içerisinde muhafaza etmeniz, onun zarar görmemesi açısından faydalı olacaktır.

Pırlanta Tamtur Modelleri

Sevgililer Günü Hediyeleri

Anneler Günü Hediyeleri

Hediye Önerileri

Çok Satanlar

Güvenli Alışveriş

Uygun Fiyat

Ürün Sertifikası

Satış Sonrası Destek

İade Garantisi

www.barokdiamond.com

Barok Diamond Ailesine Özel Fırsat Ve İndirimlerden İlk Önce Haberdar Olmak İster Misiniz ?
Sizi aramamızı istermisiniz