Tüm Alışverişlerde Ücretsiz Sigortalı Kargo
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

Pırlanta Modelleri ve İndirimli Fiyatları | Barok Diamond

Fiyat Aralığı
YÜZÜKToplam 907 sonuç bulundu.

TEKTAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ

Göz Kamaştıran Pırlanta Tektaş Yüzükler ve Yüzlerce Model Barok Diamond Ayrıcalığı ile Sizlerle.

 

Aşkın ve sevginin en romantik anı olan evlilik tekliflerinin baş aktörü olan tektaş pırlanta yüzükler, dünyada bulunan en sert ve en dayanıklı taşlardan pırlanta taşlar özenle işlenerek eşsiz Barok Diamond mücevherlerine dönüşüyor. Eşsiz bir parlaklığa ve duruşa sahip pırlanta yüzükler özellikle evlilik teklifiyıldönümü ya da sevgililer günü gibi özel günlerde ve en özel anlarda en nadide hediye özelliğini günümüzde de devam ettiriyor.

 

Naif yapısı ve şıklığı ile göz dolduran tek taş yüzükler Barok Diamond’un özenli işçiliği ile birleşerek ruhunuzdaki aşkı yansıtan modelleri bir araya getirdi. Barok Diamond ‘un tüm pırlanta yüzükleri her zevke her yaşa ve her tarza uygun damla kesim pırlanta, kalp kesim pırlanta, baget kesim pırlanta, prenses kesim pırlanta, ve benzersiz montür seçenekleri ile ister kendinizi isterseniz de sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

 

Farklı Pırlanta karat ve renk seçenekleri ile benzersiz pırlanta yüzük modelleri zamanın moda anlayışına uygun şekilde ince işçiliklerle hazırlanarak bir araya getirildi. Pırlanta Tektaş yüzükler D renk ile başlayıp alfabetik sıralaya göre ilerlemektedir. En parlak pırlanta yüzükler D Rengi Pırlanta yüzüklerdir. Pırlanta yüzüklerde bir diğer önemli unsurda pırlanta yüzüğün berraklığıdır. Eğer gözle görülür leke olmasını istemiyorsanız “VS2” ya da daha yüksek dereceye sahip olan pırlantalar seçmeniz yeterli olacaktır.