ÜST YAZI
Bilgi & Sipariş 0212 570 16 73

13.Altın ve Mücevher Fırsat Günleri

 

13.ALTIN VE MÜCEVHER FIRSAT GÜNLERİ 21 ARALIKTA CAROUSEL AVM'DE BAŞLIYOR

TÜM ALTIN VE MÜCEVHERLERDE 8 TAKSİT FIRSATI                                       

ADRES BİLGİSİ İÇİN SAYFANIN EN ALTINA GİDİNİZ.                                                       

Bir Barok Hikayesi

 

16. yüzyılın ortalarından 18. yüzyılın ortalarına kadar Avrupa sanatına hakim olan ve katolik ülkelerde, mimarlık, heykelcilik, resim ve süsleme sanatları alanlarında, Rönesans dönemi klasisizmine bir tepki olarak ortaya çıkan bir üsluptur. Kelimenin kökü bir kuyumculuk terimi olan “barrueco” İspanyolcada “işlenmemiş iri inci” anlamına gelir. Düzenli ve kurallara bağlı Rönesans sanatının yerini tutan tarz sanat dünyasına büyük bir görkem, aşırılık ve heyecan dolu çizgiler getirmiştir.  
                                                                                                  

Barok Diamond Kuruluşunun 50. Yılını Yeni Yıl Çoşkusuyla 21-31 Aralık Tarihleri Arasında Bakırköy Carousel AVM’de Kutluyor.

Kutlama, 13. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri Kapsamında Tüm Mücevherlerde Geçerli Net %50 İndirimi Kapsıyor.

 
50.Yılına bütün Barok ailesi ile birlikte hem veda etmek hem de yeni yılı birlikte kucaklamak isteyen Barok Diamond, 13.sünü düzenlediği Altın ve Mücevher Fırsat Günleri’nde eşsiz bir koleksiyon ile mücevher severlerin karşısına çıkıyor.
 
Tüm koleksiyonunu etkinlik alanında %50’ e varan indirimle satışa sunan Barok Diamond özellikle yoğun talep gören 18 ayar yarımtur pırlanta yüzüğü 4.800 TL’ yerine 2.200 TL’ye ve 18 ayar yarımtur pırlanta kelepçe bilekliği 22.000 TL yerine 10.500 TL’ye satışa sunuyor.
 
Etkinlik alanında 50.yıl kutlamasına özel net %50 indirim uygulanacak ürünlerden;
 
  • HRD sertifikalı 18 ayar özel tasarım yüzük 80.500 TL yerine 56.350 TL’sına,
  • 14 ayar altın beştaş yüzük 1.280 TL yerine 640 TL’ sına
  • 18 ayar pırlantalı citrine takım 19.000 TL yerine 9.500 TL’ sına
 
satışa sunuluyor.
 
Barok Diamond garanti sertifikalı, modaya uygun, pırlanta ve mücevherler ile saat 10.00 – 22.00 arası tüm ziyaretçilerini bekliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu organizasyonda, 80 metrekarelik çok özel tasarımların ve yeni koleksiyonların sergilendiği VIP mağaza ve maksimum güvenlik anlayışının ön planda tutulduğu 100 metrekarelik etkinlik alanı bulunuyor.
 
Dünyanın en büyük kuyumculuk ülkesi olmayı hedefleyen Türkiye için büyük önem taşıyan Barok Diamond, 13. Altın ve Mücevher Fırsat Günleri renkli mücevherleri, pırlantaları, incileri, yakutları ve zümrütleri ile kadınların zarafetlerine şıklık katıyor. Barok Diamond, AB ve TSE standartlarına uygun olarak kalite garantisi ile satılan her bütçeye uygun on binlerce mücevheri, kredi kartına 8 eşit taksitle ödeme imkânı sunuyor.
 
Barok Diamond Mardin Midyat’ın kültüründen yoğrularak günümüze kadar süregelen yarım asırlık tecrübesiyle ürünlerini bir sanat eserine dönüştürerek kadınların beğenisine sunuyor. Özel tasarımcılarının ellerinden çıkan modaya uygun, yenilikçi ve özel tasarımlarıyla takı modasına yön veren  Barok Diamond’ın Kapalı Çarşı’da, Bakırköy Carousel AVM’inde, Bakırköy’de ve İspanya Molorca’da mağazaları bulunuyor.
 

BAKIRKÖY CAROUSEL AVM’YE NASIL GİDERİM?

Carousel AVM, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’ndan sahile uzanan Fişekhane Caddesi’nde sizleri selamlıyor. Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’na marmaray ile ulaşım sağlayabilirsiniz.
 

 

 
 
 
 

www.barokdiamond.com